Z racji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy  przedstawiamy Państwu ofertę warsztatów świątecznych organizowanych w  pakiecie z Zagrodą Edukacyjną Maciejówka i Manufakturą Słodyczy  Hokus Pokuss.  

Maciejówka proponuje warsztaty Jajka 3 D, podczas których powstaną niepowtarzalne jaka przestrzenne. Podczas warsztatów dzieci będą używać figurek gipsowych, farb oraz różnych aplikacji dekoracyjnych. Najmłodsi zobaczą również jak wygląda mały kurczaczek w jajeczku zanim się wykluje. 

Mania filcowania to również warsztaty oferowane przez Zagrodę Edukacyjną Maciejówka w Ostrowie. Podczas tych warsztatów powstaną „obrazy wełną malowane” oczywiście o tematyce wielkanocnej lub kurczaczki z filcu.

W Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie prócz stałej ekspozycji w terminie od 12.03 do 20.04.2018 roku można oglądać Wystawę Pisanek Wielkanocnych z kolekcji Bożeny Miłoś. 

Zachęcamy również do odwiedzenia Manufaktury Słodyczy Hokus Pokuss w Żarkach, w której to najmłodsi zrobią własnoręcznie lizaki oczywiście z motywami wielkanocnymi. 

 

 

     Stary Młyn to tylko jedna z wielu atrakcji w Żarkach! Specjalnie z myślą o grupach szkolnych przygotowaliśmy specjalny pakiet czterech atrakcji. 5 godzin wspaniałej zabawy za jedyne 49 zł od osoby. Wystarczy, że wybierzesz numer do jednej z atrakcji, a my zajmiemy się organizacją. Wszystkie atrakcje są pod dachem, co gwarantuje udaną wycieczkę nawet kiedy pada deszcz.  Poniższe atrakcje skupione są blisko siebie (odległość ok. 500 metrów).

 

 

 

     Przekazujemy Państwu katalog na rok szkolny 2017/2018, w którym znajdziecie propozycje wycieczek dla grup przedszkolnych i szkolnych. Program każdej wycieczki dostosowujemy do wieku i wymagań grupy, dlatego mogą Państwo wybrać z całego katalogu dowolne tematy zajęć, warsztatów i obiekty, a my zaplanujemy niezapomnianą przygodę na Jurze ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji w Gminie Żarki i Zamku Ogrodzienieckiego.

Katalog do pobrania pod adresem: http://www.juraok.pl/katalog-wycieczki-szkolne-20172018/ 

 

 

 

 

Dowiedź się więcej, rezerwuj termin: Stary Młyn w Żarkach,  ul. Ofiar Katynia 5, 42 – 310 Żarki, tel.  690 070 772,

mail: poczta@muzeumzarki.pl , www.muzeumzarki.pl


Zajrzyj na stronę www.juraok.pl

 

Projekt pn. ”Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach” współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2007-2013.