Stary Młyn to tylko jedna z wielu atrakcji w Żarkach! Specjalnie z myślą o grupach szkolnych przygotowaliśmy specjalny pakiet czterech atrakcji. 5 godzin wspaniałej zabawy za jedyne 49 zł od osoby. Wystarczy, że wybierzesz numer do jednej z atrakcji, a my zajmiemy się organizacją. Wszystkie atrakcje są pod dachem, co gwarantuje udaną wycieczkę nawet kiedy pada deszcz.  Poniższe atrakcje skupione są blisko siebie (odległość ok. 500 metrów).

 

 

 

 

   Pakiet "Żareckie kulinaria- warsztaty dla małych i dużych" to oferta skierowana do grup zorganizowanych obowiązująca przez okres wakacyjny.  Do wyboru: robienie mąki w Starym Młynie, lepienie pierogów w Maciejówce, robienie pizzy w Przystani Leśniów, a na deser lizaki w Manufakturze Hokus Pokuss. Liczba wybranych warsztatów zależy od Państwa. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 609 989 464.

 

 

     Przekazujemy Państwu katalog na rok szkolny 2017/2018, w którym znajdziecie propozycje wycieczek dla grup przedszkolnych i szkolnych. Program każdej wycieczki dostosowujemy do wieku i wymagań grupy, dlatego mogą Państwo wybrać z całego katalogu dowolne tematy zajęć, warsztatów i obiekty, a my zaplanujemy niezapomnianą przygodę na Jurze ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji w Gminie Żarki i Zamku Ogrodzienieckiego.

Katalog do pobrania pod adresem: http://www.juraok.pl/katalog-wycieczki-szkolne-20172018/ 

 

 

 

 

Dowiedź się więcej, rezerwuj termin: Stary Młyn w Żarkach,  ul. Ofiar Katynia 5, 42 – 310 Żarki, tel.  690 070 772,

mail: poczta@muzeumzarki.pl , www.muzeumzarki.pl


Zajrzyj na stronę www.juraok.pl

 

Projekt pn. ”Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach” współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2007-2013.