Stary Młyn to tylko jedna z wielu atrakcji w Żarkach! Specjalnie z myślą o grupach szkolnych przygotowaliśmy specjalny pakiet czterech atrakcji. 5 godzin wspaniałej zabawy za jedyne 62 zł od osoby. Wystarczy, że wybierzesz numer do jednej z atrakcji, a my zajmiemy się organizacją. Wszystkie atrakcje są pod dachem, co gwarantuje udaną wycieczkę nawet kiedy pada deszcz.  Poniższe atrakcje skupione są blisko siebie (odległość ok. 500 metrów).

 

 

     Jura inaczej w pakiecie to kolejna propozycja wycieczki do Żarek. Prócz Starego Młyna uczestnicy odwiedza Manufakturę Hokus Pokuss, Wehikuł Czasu na Jurajskim Szlaku, odbędą ekscytującą przejażdżkę gazikami. Ponad 4 godziny dobrej zabawy w cenie 61 zł od osoby.

 

 

     Przekazujemy Państwu katalog  wycieczki 2020 "Przygoda na Jurze", w którym znajdziecie propozycje wycieczek dla grup przedszkolnych i szkolnych. Program każdej wycieczki dostosowujemy do wieku i wymagań grupy, dlatego mogą Państwo wybrać z całego katalogu dowolne tematy zajęć, warsztatów i obiekty.

Katalog do pobrania pod adresem: https://www.umigzarki.pl/dokumenty/zarki_katalog_wycieczki_2020.pdf

 

 

 

Dowiedź się więcej, rezerwuj termin: Stary Młyn w Żarkach,  ul. Ofiar Katynia 5, 42 – 310 Żarki, tel.  690 070 772,

mail: poczta@muzeumzarki.pl , www.muzeumzarki.pl

 

 

Projekt pn. ”Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach” współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2007-2013.